![Ключ торцевий YATO : тип "T", обертова ручка, M= 10 мм, L= 310 мм [10/10/40], фото 1](https://images.prom.ua/4568516781_klyuch-tortsevij-yato.jpg)
Ключ торцевий YATO : тип "T", обертова ручка, M= 10 мм, L= 310 мм [10/10/40]
160 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-1573
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Т-образный торцевой ключ 310х2, YT-1573

Матеріал: Хром-ванадієва сталь. Розмір, мм: 10. Форма: Т-подібна. Робоча сторона: Одностороння. Довжина, мм: 310. Кількість, шт: 1. Країна бренду: Польща. Артикул виробника: YT-1573.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 10 мм |
| Размер min | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | односторонний |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 310 мм |
Информация для заказа
- Цена: 160 ₴

