![Насадка викруткова YATO : "Pozidriv" РZ2 x 25 мм. HEX 1/4". 10 (Уп/Шт.) [25/200], фото 1](https://images.prom.ua/4568554203_nasadka-vikrutkova-yato.jpg)
Насадка викруткова YATO : "Pozidriv" РZ2 x 25 мм. HEX 1/4". 10 (Уп/Шт.) [25/200]
94 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-04712
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Насадка викруткова YATO : "Pozidriv" РZ2 x 25 мм. HEX 1/4". 10 (Уп/Шт.)
Вид: Набір біт. Тип наконечника: Хрестовий з насічками (PZ). Розмір біти: Pz2. Робоча сторона: Одностороння. Довжина, мм: 25. Кількість, шт: 10. Комплектація: 10 біт пластиковому блістері. Країна бренду: Польща. Країна виробництва: Польща. Артикул виробника: YT-04712.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина | 25 мм |
| Исполнение биты | 1/4" |
| Квадрат | 1/4" |
| Маркировка наконечника | PZ 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Набор |
| Тип биты | Односторонняя |
| Тип шлица | Шестигранный |
| Шестигранник привода | Внутренний |
Информация для заказа
- Цена: 94 ₴

