![Степлер з регулятором сили YATO Скоби:(пряма 4-14х11,3мм;півкр 10-12х6,3мм) Цвях-10-14x2 t= 1.2мм[6], фото 1](https://images.prom.ua/4568554202_stepler-z-regulyatorom.jpg)
Степлер з регулятором сили YATO Скоби:(пряма 4-14х11,3мм;півкр 10-12х6,3мм) Цвях-10-14x2 t= 1.2мм[6]
544 ₴
- В наличии
- Код: YT-70020
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Степлер YATO YT-70020 призначений для кріплення матеріалу до поверхонь з дерева, ДВП, гіпсокартону, пластику з використанням прямокутних скоб розміром 4-14 мм, напівкруглих скоб 10-12 мм і цвяхів 10-14 мм. Металевий корпус і ручка забезпечує зручність в роботі. Регульований пружинний барабан дозволяє контролювати силу удару в великому діапазоні.
Відповідні скоби:
- YT-7022: розміри 6 x 1,2 x 10,6 мм.
- YT-7023: розміри 8 x 1,2 x 10,6 мм.
- YT-7024: розміри 10 x 1,2 x 10,6 мм.
- YT-7025: розміри 12 x 1,2 x 10,6 мм.
- YT-7026: розміри 14 x 1,2 x 10,6 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Крепежное средство | Скобы и гвозди |
| Максимальная длина гвоздя | 14 мм |
| Максимальная длина скобы | 14 мм |
| Минимальная длина гвоздя | 10 мм |
| Минимальная длина скобы | 4 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Рычажный |
| Ширина скобы | 11.3 мм |
Информация для заказа
- Цена: 544 ₴

