![Полотна по дереву і металу, бі-металеві, до шаблевої пили YATO: l=150мм, h=1мм, 24 зубів/1", 2шт[50], фото 1](https://images.prom.ua/4568552454_polotna-po-derevu.jpg)
Полотна по дереву і металу, бі-металеві, до шаблевої пили YATO: l=150мм, h=1мм, 24 зубів/1", 2шт[50]
141 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-33932
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Полотна по дереву і металу, бі-металеві, до шаблевої пили YATO: l=150мм, h=1мм, 24 зубів/1", 2шт
Полотна для дерева та металу YATO YT-33932 150 мм 2 шт.
- Довжина полотна: 150 мм.
- Товщина полотна: 1 мм.
- Кількість зубців на дюйм: 24.
- Матеріал різання: Дерево, метал.
- Кількість у пакунку: 2 шт.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина | 150 мм |
| Назначение полотна | Сабельная пила |
| Применение полотна | Металл, Дерево |
| Расположение зубьев | Одностороннее |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 1 мм |
| Шаг зубьев | 24 мм |
Информация для заказа
- Цена: 141 ₴

