![Брусок абразивний, алмазний, для заточування YATO : 150 х 50 х 4 мм, з грануляцією G600 [10/60], фото 1](https://images.prom.ua/4568552453_brusok-abrazivnij-almaznij.jpg)
Брусок абразивний, алмазний, для заточування YATO : 150 х 50 х 4 мм, з грануляцією G600 [10/60]
326 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-76087
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Алмазний точильний камінь YATO YT-76087 зернистістю 600, нанесений на сталу сталеву пластину 150 x 50 x 4 мм. Для заточування інструментів та ножів. Сухе або мокре заточення.
- матеріал сталь
- застосування інструменти та ножі для заточування
- тип роботи сухий вологий
- розмір 4x150 мм
- гранулярність G600
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 4 мм |
| Длина | 150 мм |
| Зернистость | 600 |
| Материал | Алмаз |
| Область применения | Сталь |
| Состояние | Новое |
| Тип | Брусок |
| Тип профиля | Прямоугольный |
| Ширина | 50 мм |
Информация для заказа
- Цена: 326 ₴

