![Свердло по кераміці і гресу в сух. і мокр YATO: Ø=51мм, з алмаз пругом до шліфмашин. кріплен-М14[40], фото 1](https://images.prom.ua/4568552449_sverdlo-po-keramitsi.jpg)
Свердло по кераміці і гресу в сух. і мокр YATO: Ø=51мм, з алмаз пругом до шліфмашин. кріплен-М14[40]
1 408 ₴
- В наличии
- Код: YT-60446
- +380 (73) 606-74-38
Свердло по кераміці і гресу в сух. і мокр YATO: Ø=51мм, з алмаз пругом до шліфмашин. кріплен-М14[40]
Свердло з алмазним напиленням за гресу та кераміці 51 мм YATO YT-60446 (Польща)
Алмазне свердло YATO YT-60446 призначене для точною, чистою і сухою різання греса, кераміки і порцеляни. Дозволяє вирізати отвори, наприклад, для декоративних елементів, монтажу установок, зливів і т. д.
Особливості YT-60446:
- Швидка і точна різання без відриву різаних матеріалів.
- Сталевий корпус з алмазним покриттям.
- Підвищена стійкість до високих температур, тертя і механічних пошкоджень.
- Отвір у бічній частині свердла забезпечує ефективне вилучення залишків.
- Максимальна швидкість - 12200 об/хв.
- Призначений для роботи з шліфувальною машиною (різьблення М14).
Технічні характеристики YT-60446
| Виробник | YATO |
| Діаметр, мм | 51 |
| Різьба | М14 |
| Робочий матеріал | кераміка, граніт, керамограніт |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
TOYA є одним з найбільш сильно розвиваються капіталу груп в апаратній і інструменту сегмента і один з небагатьох , який систематично – як в економічному росту і кризові роки – динамічно збільшує свою частку на ринку шляхом створення нових філій та представництв в Європі та Азії .
YATO – бренд орієнтований на професіоналів. Це добре видно за якістю продуктів. Під торговою маркою YATO продаються в першу чергу інструменти для СТО. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів з успіхом використовуються спеціалістами в багатьох областях. Виняткові довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 51 мм |
| Максимальный диаметр | 51 мм |
| Материал | Быстрорежущая сталь |
| Минимальный диаметр | 51 мм |
| Назначение | Универсальное |
| Покрытие рабочей части | Алмазное напыление |
| Применение коронки/пилы | Плитка, Кафель |
| Состояние | Новое |
| Твердосплавная напайка | Да |
| Тип | Коронка сверлильная |
| Тип сверления | Мокрое |
| Тип хвостовика | М 14 |
- Цена: 1 408 ₴

