![Детектор цифровий YATO : матеріали, електропровідники [40/560], фото 1](https://images.prom.ua/4568552444_detektor-tsifrovij-yato.jpg)
Детектор цифровий YATO : матеріали, електропровідники [40/560]
2 463 ₴
- В наличии
- Код: YT-73131
- +380 (73) 606-74-38
Детектор цифровий YATO : матеріали, електропровідники [40/560]
Детектор прихованих конструкцій і проведення YATO YT-73131 (Польща)
Професійний детектор проводів і профілів YT-73131 дозволяє виявляти в стінах або сухому приміщенні:
- - дроти під напругою;
- - феромагнітні метали - кольорові метали;
- - елементи дерев'яних конструкцій.
Використання детектора профілів YATO YT-73131 значно прискорює роботу, підвищує безпеку і мінімізує ризик випадкового пошкодження установки електричний або гідравлічний, розташований під штукатуркою. Завдяки йому ви можете точно просвердлите отвір, забити цвях і встановити гіпсокартон для дерев'яної конструкції. Це також дозволяє заповнювати технічну документацію будівель.
Великий і чіткий дисплей зі світлодіодним підсвічуванням інформує нас про:
- обраної функції;
- рівні сигналу [%];
- відстань від шуканого елемента [см];
- центральне положення щодо датчика.
Крім того, детектор має звуковий сигнал і три сигнальних діода, зеленого / оранжевого / червоного кольору, які додатково вказують на виявлення шуканого матеріалу.
Функція автоматичного відключення через 5 хвилин дозволяє заощадити заряд батареї.
На нижній стороні детектора є вставки з м'якого матеріалу, які при зіткненні з поверхнею захищають його від бруду і подряпин.
Технічні характеристики YT-73131
| Виробник | YATO |
| Дерев'яні профілі, мм | 20 |
| Металеві профілі, мм | 60 |
| Металеві профілі, мм | 80 |
| Силові кабелі, мм | 50 |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
TOYA є одним з найбільш сильно розвиваються капіталу груп в апаратній і інструменту сегмента і один з небагатьох , який систематично – як в економічному росту і кризові роки – динамічно збільшує свою частку на ринку шляхом створення нових філій та представництв в Європі та Азії .
YATO – бренд ориентированный на профессионалов. Это хорошо видно по качеству продуктов. Под торговой маркой YATO продаются в первую очередь инструменты для СТО. Прочность, идеальное качество изготовления, отличные материалы, высококачественные технические характеристики продуктов с успехом используются специалистами во многих областях. Исключительные долговечность и прочность предполагают использование YATO в интенсивных промышленных условиях. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Глубина обнаружения | |
| Максимальная глубина обнаружения | 80 мм |
| Обнаружение древесины | 20 мм |
| Обнаружение проводки под напряжением | 50 мм |
| Обнаружение черных металлов | 60 мм |
| Монитор | |
| Подсветка дисплея | Да |
- Цена: 2 463 ₴

