![Головка торцева YATO : TORX E11, квадрат 1/2", L= 38 мм. CrV, [12/120/240], фото 1](https://images.prom.ua/4568492546_golovka-tortseva-yato.jpg)
Головка торцева YATO : TORX E11, квадрат 1/2", L= 38 мм. CrV, [12/120/240]
56 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-05221
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Головка торцева YATO : TORX E11, квадрат 1/2", L= 38 мм. CrV, [12/120/240]
Головки торцеві 1/2" TORX YATO є одними з різновидів робочих насадок для слюсарно-монтажного інструменту. Такі оснащення використовуються разом з різним ручним інструментом, таким як комірець, тріскачка і т. д.. Головки торцеві використовуються при відкручування або загвинчування різного кріплення. Головки торцеві 1/2" TORX YATO виготовляються з хромованадіевой стали. При виборі підходящого вам вироби слід орієнтуватися на розмір кріплення, з яким буде здатна здійснювати роботу дана оснастка. Дана головка якісна і зручна у використанні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Звезда (Е-профиль) |
| Размер max | 11 мм |
| Размер min | 11 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 56 ₴

