![Ключ ріжково-накидний YATO з тріщаткою : CrV, М= 16 мм, L= 210 мм [10/50/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568496863_klyuch-rizhkovo-nakidnij-yato.jpg)
Ключ ріжково-накидний YATO з тріщаткою : CrV, М= 16 мм, L= 210 мм [10/50/100]
272 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-0197
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключ YATO YT-0197 призначений для автомайстерень та сервісів. Діапазон правого та лівого обертання та мінімальний робочий кут 5° дозволяють відкручувати гвинти у важкодоступних місцях. Ключ скорочує робочий час, виключаючи 2 рухи в робочому циклі ключа.
Параметри:
- Матеріал: CrV 6140.
- Застосування: для автомайстерень та сервісів.
- Чистота поверхні: хромований, полірований.
- Твердість: 42-49 HRc.
- Кількість зубів тріскачки: 72.
- Розмір: 16 мм.
- Оздоблення передньої бабки: полірований.
- Загальна довжина: 210 мм.
- Тип накидного ключа: дванадцятикутний.
- AS-DRIVE: так.
- Ширина плоского ключа: 31.5 мм.
- Ширина ключа: 34.3 мм.
- Товщина плоского ключа: 7.8 мм.
- Товщина ключа: 10.3 мм.
- Робочий кут: 5˚.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 16 мм |
| Размер min | 16 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 210 мм |
Информация для заказа
- Цена: 272 ₴

