![Ящик пластиковий для інструменту VOREL 12", 312x 167x 130 мм [1], фото 1](https://images.prom.ua/4568550492_yaschik-plastikovij-dlya.jpg)
Ящик пластиковий для інструменту VOREL 12", 312x 167x 130 мм [1]
256 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 78801
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія GRD
Розміри 312х167х130 мм
матеріал ПВХ
Вміст набору ящик для інструментів, лоток з тримачами для біт
Розмір 12" (30,0 см)
Бічна ручка ТАК
Ящик для інструментів 12" з висувним піддоном і тримачем для біт. Виготовлений із пластику. Міцна застібка запобігає небажаному відкриттю під час перенесення. Ящик має спеціально профільовані бічні ручки для зручності перенесення. Замикається на замок. Б/в для зручного транспортування різноманітних предметів, наприклад, інструментів, рибальських аксесуарів тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень/кишень | 12 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 312 мм |
| Ширина | 167 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256 ₴

![Ящик пластиковий для інструменту VOREL 12", 312x 167x 130 мм [1], фото 2](https://images.prom.ua/4568550493_w159_h159_yaschik-plastikovij-dlya.jpg)
![Ящик пластиковий для інструменту VOREL 12", 312x 167x 130 мм [1], фото 3](https://images.prom.ua/4568550494_w159_h159_yaschik-plastikovij-dlya.jpg)
![Ящик пластиковий для інструменту VOREL 12", 312x 167x 130 мм [1], фото 4](https://images.prom.ua/4568550495_w159_h159_yaschik-plastikovij-dlya.jpg)
