![Диск алмазний суцільний YATO : Ø= 125x5,3x22,2 мм. H= 2,2 мм. для мокрої різки [20/160], фото 1](https://images.prom.ua/4568549437_disk-almaznij-sutsilnij.jpg)
Диск алмазний суцільний YATO : Ø= 125x5,3x22,2 мм. H= 2,2 мм. для мокрої різки [20/160]
160 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-6013
- +380 (73) 606-74-38
Диск відрізний алмазний для мокрого різання 125 X 2.2 X 5.3 X 22.2 мм YATO YT-6013
Параметри
- Висота сегмента [мм]: 5.3
- Зовнішній діаметр [мм]: 125
- Застосування: Керамічна плитка, скло, керамограніт, глазур
- Внутрішній діаметр [мм]: 22,2
Алмазний диск YATO - змінний елемент, який призначений для різання вологим способом кахельної, керамічної плитки, кварциту, керамограніта, мармуру та інших будівельних матеріалів. Виріб забезпечує чисту і швидку різання без зламів і надколов оброблюваного матеріалу.
Бренд Yato розробляє міцні і якісні інструменти як для професіоналів, так і для домашніх майстерень. Функціональний стильний дизайн розроблений в першу чергу для безпечних і комфортних умов роботи. Система контролю якості продукції перевіряє кожну модель на стійкість до вологи і міцність металу. Завдяки чудовим експлуатаційним характеристикам інструменти Yato довго слугуватимуть за призначенням.
Купити алмазний круг можна в нашому інтернет-магазині. Доставку здійснюємо в будь-який куточок України.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вид обработки | Чистый рез, Быстрый рез |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Материал круга | Алмаз |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Гранит, Плитка |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 2.2 мм |
- Цена: 160 ₴

