![Головка торцева ударна 6-гранна YATO : квадрат 3/4", М= 43 мм, L= 57 мм [4/16], фото 1](https://images.prom.ua/4568547594_golovka-tortseva-udarna.jpg)
Головка торцева ударна 6-гранна YATO : квадрат 3/4", М= 43 мм, L= 57 мм [4/16]
845 ₴
- В наличии
- Код: YT-1093
- +380 (73) 606-74-38
Головка торцеві шестигранна ударна 3/4" М43 Х 57 мм YATO YT-1093 (Польща)
Технічні характеристики YT-1093
| Виробник | YATO |
| Розмір, мм | 43 |
| Квадрат | 3/4" |
| Довжина, мм | 57 |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
TOYA является одним из наиболее сильно развивающихся капитала групп в аппаратной и инструмента сегмента и один из немногих , который систематически – как в экономическом роста и кризисные годы – динамически увеличивает свою долю на рынке путем создания новых филиалов и представительств в Европе и Азии .
YATO – бренд орієнтований на професіоналів. Це добре видно за якістю продуктів. Під торговою маркою YATO продаються в першу чергу інструменти для СТО. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів з успіхом використовуються спеціалістами в багатьох областях. Виняткові довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 3/4" |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 43 мм |
| Размер min | 43 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
- Цена: 845 ₴

