
Ключ ріжковий електрика VDE YATO : М15 мм, до 1000V(DW)
347 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-20959
- +380 (73) 606-74-38
Ключ професійний з ізольованою рукояткою VDE, виготовлений з високоякісної сталі CrV.
- розмір: 15 мм
- довжина: 110 мм
- багатокомпонентна ручка з сертифікатом VDE, що забезпечує ізоляцію до
- нековзні властивості завдяки микрошероховатому зовнішнього шару ізоляції VDE
Ізольований гайковий ключ з відкритим зевом YT-20954 пройшов випробування в лабораторії, акредитованої німецьким випробувальним інститутом VDE, і відповідає вимогам стандарту EN 60900.
Інструменти, сертифіковані VDE, є гарантією безпеки при роботі з електроустановками або пристроями під напругою до 1000 В. Інструменти володіють протиковзкими властивостями, а серія повністю ізольованих інструментів ідеально підходить для роботи з матеріалами, схильними до подряпин. Ізоляція VDE не тільки ефективно захищає від ураження електричним струмом, але також захищає користувача від випадкових подряпин на пластмасових матеріалах або кольорових металів, таких як мідь, латунь або алюміній.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 15 мм |
| Размер min | 15 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | односторонний |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 110 мм |
- Цена: 347 ₴

