![Тріщатка VOREL до головок торцевих, вигнута, квадрат 3/8", L= 200 мм, 72T, CrV [6], фото 1](https://images.prom.ua/4568494710_trischatka-vorel-do.jpg)
Тріщатка VOREL до головок торцевих, вигнута, квадрат 3/8", L= 200 мм, 72T, CrV [6]
464 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 53572
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Технічні характеристики 53572
| Виробник | Vorel |
| Ручка | изогнутая |
| Матеріал | CrV |
| Квадрат | 3/8" |
| Довжина, мм | 200 |
| Кількість зубців | 72 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | тріскачка (вороток з храповим механізмом) |
| Розмір приєднувальних головок | 3/8" |
| Довжина інструменту | 200 мм |
| Стан | Новий |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Размер присоединительных головок | 3/8" |
| Количество зубьев | 72 |
| Тип инструмента | вороток отвертка |
| Длина инструмента | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 464 ₴

