![Головка торцева 6-гранна YATO : подовжена, квадрат 1/2", М= 27 мм, L= 76 мм [12/36/72], фото 1](https://images.prom.ua/4568541532_golovka-tortseva-6-granna.jpg)
Головка торцева 6-гранна YATO : подовжена, квадрат 1/2", М= 27 мм, L= 76 мм [12/36/72]
192 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-1238
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Головка торцева шестигранна довга 1/2" YATO виготовлена з хромо-ванадієвої сталі.
Витримує граничні навантаження під час роботи з кріпильними сполуками, має збільшену площу контакту. Спеціальна форма та точність розмірів не дають кріпленню заклинювати під час роботи.
Відповідає всім чинним стандартам ISO і DIN.
| Тип: | одна головка |
| Тип: | подовжена (глибока) |
| Кількість предметів: | 1 шт |
| Розмірність: | метрична |
| Розмір приєднувального квадрата/шестигранника: | 1/2" |
| Робочий профіль головки: | шестигранник |
| Розміри торцевих головок, мм: | 27 |
| Довжина головки: | 76 мм |
| Призначення: | загальне (для робіт з усіма типами кріплення) |
| Додатково: | хромоване покриття |
| Матеріал: | сталь (хром-ванадієва) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 27 мм |
| Размер min | 27 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 192 ₴

