![Ключ ріжково накидний YATO : CrV, М= 19 мм, L= 235 мм [10/50/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568541523_klyuch-rizhkovo-nakidnij.jpg)
Ключ ріжково накидний YATO : CrV, М= 19 мм, L= 235 мм [10/50/100]
158 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-0348
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключ комбінований YATO YT-0348 19 мм, L 235 мм - Комбінований гайковий ключ виготовлений із вуглецевої сталі, стійкою до великих навантажень. Завдяки спеціальній хромованій поверхні ключа виключено утворення корозії. Ключ оснащений ріжковою та накидною головками. Профіль ключа має дванадцять граней, усунення 15°.
Параметри:
- Матеріал: вуглецева сталь.
- Використання: майстерня.
- Чистота поверхні: хром, сатин.
- Твердість: 42-48 HRc.
- Розмір: 19 мм.
- Кут нахилу голови: 15˚.
- Загальна довжина: 235 мм.
- Тип накидного ключа: дванадцятикутний.
- AS-DRIVE: так.
- Ширина плоского ключа: 38,9 мм.
- Ширина ключа: 27,7 мм.
- Товщина плоского ключа: 7 мм.
- Товщина ключа: 10,1 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 19 мм |
| Размер min | 19 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 235 мм |
Информация для заказа
- Цена: 158 ₴

