![Ключ гнуто - накидний YATO : CrV, М= 6х7 мм, L= 165 мм [10/200/400], фото 1](https://images.prom.ua/4568540435_klyuch-gnuto-.jpg)
Ключ гнуто - накидний YATO : CrV, М= 6х7 мм, L= 165 мм [10/200/400]
74 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-0383
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Матеріал: Хром-ванадієва сталь. Розмір, мм: 6, 7. Форма: Вигнута. Робоча сторона: Двостороння. Довжина, мм: 165. Кількість, шт: 1. Країна бренду: Польща. Артикул виробника: YT-0383.
Міцність, досконалість виконання, виняткова надійність, відмінні матеріали, сталь високої якості і технічні особливості продукції YATO (Польща) дозволяють з успіхом використовувати її у багатьох областях промисловості, у сфері обслуговування, будівництві та домашньому господарстві.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 7 мм |
| Размер min | 6 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | двухсторонний |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 165 мм |
Информация для заказа
- Цена: 74 ₴

