![Хомут сталевий, з гвинтовим затискачем GBS W1 VOREL : Ø= 74-79/ 24 мм, оцинкований [100], фото 1](https://images.prom.ua/4568517905_homut-stalevij-z.jpg)
Хомут сталевий, з гвинтовим затискачем GBS W1 VOREL : Ø= 74-79/ 24 мм, оцинкований [100]
127 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 73804
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Призначений для кріплення гнучких шлангів із твердої гуми, посилені пластиком або сталлю.
Виготовлені з вуглецевої сталі, покритої алюцинком
Захищений від корозії
GBS шарнірне закриття з двома штифтами
Шестигранна головка гвинта дозволяє використовувати гайкові ключі, торцеві та розвідні ключі.
Забезпечує рівномірний тиск на шланг по всьому колу
Тип хомута – Силовий
Область застосування хомута – Для шлангів
Матеріал хомута – Сталь
Покриття – Алюцинк
Діаметр – 74-79 мм
Ширина стрічки – 24 мм
В упаковці – 1 шт
Виготовлені з вуглецевої сталі, покритої алюцинком
Захищений від корозії
GBS шарнірне закриття з двома штифтами
Шестигранна головка гвинта дозволяє використовувати гайкові ключі, торцеві та розвідні ключі.
Забезпечує рівномірний тиск на шланг по всьому колу
Тип хомута – Силовий
Область застосування хомута – Для шлангів
Матеріал хомута – Сталь
Покриття – Алюцинк
Діаметр – 74-79 мм
Ширина стрічки – 24 мм
В упаковці – 1 шт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальный диаметр обжатия | 79 мм |
| Материал хомута | Сталь |
| Минимальный диаметр обжатия | 74 мм |
| Наличие резиновой прокладки | Нет |
| Область применения хомута | Универсальный |
| Покрытие | Цинк |
| Состояние | Новое |
| Тип хомута | Усиленный |
| Цвет | Серый |
| Ширина полосы | 24 мм |
Информация для заказа
- Цена: 127 ₴

