![Ключ трубний YATO : L= 250 мм. ПВХ-покриття [6/36], фото 1](https://images.prom.ua/4568504593_klyuch-trubnij-yato.jpg)
Ключ трубний YATO : L= 250 мм. ПВХ-покриття [6/36]
469 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-2201
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кутовий трубний ключ на 250 мм з корпусом із ковкого чавуну.
Міцні та зубчасті губки виготовлені з вуглецевої сталі та відрізняються високою міцністю. Просте регулювання регулювальної гайки дозволяє швидко та ефективно налаштувати ключ.
Він широко використовується в будівництві, промисловості, сфері обслуговування та гідротехнічних роботах.
Технічні характеристики YT-2201
| Виробник | YATO |
| Діаметр труби | 1" (25 мм) |
| Довжина, мм | 250 |
| Матеріал щелепи | вуглецева сталь |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина инструмента | 250 мм |
| Максимальная ширина захвата | 25 мм |
| Омедненный инструмент | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | прямой трубный ключ |
Информация для заказа
- Цена: 469 ₴

