
Свердло по дереву YATO : Ø7 x 90/55 мм, хвостовик- HEX 1/4", HSS 4241(DW)
114 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-33864
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло по дереву YATO : Ø7 x 90/55 мм, хвостовик- HEX 1/4", HSS 4241
ОСОБЛИВОСТІ СПІРАЛЬНОГО Свердла ПЗ ДЕРЕВУ YATO YT-33864
- Використовується для свердління м'якої та твердої деревини, фанери, ДСП, столярних виробів і деревоволокнистих плит
- Виготовлено з суцільного шматка сталі HSS 4241, що робить його міцним і довговічним
- Центрувальний наконечник забезпечує точне ведення свердла
- Конструкція спіралі дає змогу швидко знімати матеріал під час роботи, що знижує опір і збільшує швидкість свердління
ХАРАКТЕРИСТИКИ СПІРАЛЬНОГО Свердла ПЗ ДЕРЕВУ YATO YT-33864
- Діаметр — 7 мм
- Робоча довжина — 55 мм
- Загальна довжина — 90 мм
- Хвостовик — шестигранний HEX-1/4" (6.3 мм)
- Матеріал — сталь HSS 4241
- Робочий матеріал — дерево

ОПИС Свердло по дереву Yato HSS 7x90мм 1шт (YT-33864): Використовується для свердління м'якої і твердої деревини, фанери, ДСП, столярних виробів і деревоволокнистих плит Виготовлено з цільного шматка стали HSS 4241, що робить його міцним і довговічним Центрувальний наконечник забезпечує точне ведення свердла Конструкція спіралі дозволяє швидко знімати матеріал під час роботи, що знижує опір і збільшує швидкість свердління Докладніше: https://kulibin.com.ua/ua/catalog/sverla/yato-yt-33864/
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 7 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип хвостовика | Шестигранный |
| Материал | Сталь |
| Основные | |
| Набор | Нет |
| Назначение | По дереву |
| Общая длина | 90 мм |
| Тип | Сверло |
| Количество в наборе | 1 шт. |
| Длина рабочей части | 55 мм |
Информация для заказа
- Цена: 114 ₴


