
Насадка викруткова STHOR : TORX T8 x 25 мм, HEX 1/4", Cr-V, 3 шт (DW)
21 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 65490
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Насадка викруткова STHOR : TORX T8 x 25 мм, HEX 1/4", Cr-V, 3 шт (DW)
Викрутка насадка T8 STHOR 65490
Викруткова насадка T8 - 1/4" STHOR довжиною 25 мм, призначена для використання з шуруповертами та гайковертами. Фрезерований профіль з піскоструминною обробкою, захищений антикорозійним покриттям.
Характеристики STHOR 65490
Тип насадки - TORX (зіркова)
Розмір - T8
Довжина – 25 мм
Розмір посадки – 1/4"
Матеріал - хром-ванадієва сталь CrV 6150
Кількість в упаковці – 3 шт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sthor |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 25 мм |
| Исполнение биты | 1/4" |
| Квадрат | 1/4" |
| Маркировка наконечника | Т 8 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Набор |
| Тип биты | Односторонняя |
| Тип шлица | Шестигранный |
| Шестигранник привода | Внешний |
Информация для заказа
- Цена: 21 ₴

