![Головка торцева YATO квадрат 1/2 "SPLINE" подовжена M16, L= 100 мм [20/120], фото 1](https://images.prom.ua/4568531428_golovka-tortseva-yato.jpg)
Головка торцева YATO квадрат 1/2 "SPLINE" подовжена M16, L= 100 мм [20/120]
216 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-04356
- +380 (73) 606-74-38
Професійна головка зі вставкою SPLINE
Розмір головки 1/2", розмір болта M16. Хромована Насадка, виготовлена з нержавіючої сталі марки CrV6150, стрижень виготовлений із сталі AISI S2 і покритий шаром нікелю. Незамінний інструмент в гаражі, автосервісі або механічних майстерень.
-
Хромована головка з сталі CrV6150, штифт з сталі AISI S2 з покриттям з псевдоніма.
- Головка має злітно місце для при'єднуючого квадрата 1/24.
- Призначено для ефективного монтажу болтових з’ єднань з внутрішнім профілем "SPLINE
- Покривання з хром запобігає корозії і гарантує тривалу термінову службу.
- Виверження злітного квадрата оснащене кульковими пазами, завдяки чому можна правильно фіксувати тертя або браму.
- Витривалість під час роботи
- Розмір:"SPLINE" M16
- Довжина: 100 мм.
- Виготовлення: S2

Компанія YATO працює понад 20 років у сфері побутового і професійного інструмента. 2009 рік відзначився відкриттям преміум сегменту серед інструментів компанії - бренду YATO. В розвитку цього бренду компанія інвестувала фінансові кошти, інновації, кращі досягнення маркетингу.
Сьогодні YATO - один з лідерів серед іноземних брендів професійного інструмента. Ручний інструмент Yato - це не новачка, а вже заслуговує довір’я за якість і помірну ціну ручний інструмент європейського рівня.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Spline |
| Размер max | 16 мм |
| Размер min | 16 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
- Цена: 216 ₴

