![Рампа для автомобіля YATO під 1 колесо, навантаження - 1 т, 815 х 305 х 200 мм [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568531425_rampa-dlya-avtomobilya.jpg)
Рампа для автомобіля YATO під 1 колесо, навантаження - 1 т, 815 х 305 х 200 мм [10]
2 069 ₴
- В наличии
- Код: YT-55670
- +380 (73) 606-74-38
Естакада для автомобіля YATO YT-55670 (Польща)
Опис YT-55670:
- Під'їзна платформа корисна при обслуговуванні або розвантаження автомобілів.
- Полегшує діагностику та ремонт автомобілів, а також навантаження і розвантаження в місцях з більш високою рампою.
- Рекомендується використовувати 2 рампи
Технічні характеристики YT-55670
| Виробник | YATO |
| Максимальне навантаження, т | 1 |
| Ширина, мм | 200 |
| Висота, мм | 305 |
| Довжина, мм | 815 |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
TOYA є одним з найбільш сильно розвиваються капіталу груп в апаратній і інструменту сегмента і один з небагатьох , який систематично – як в економічному росту і кризові роки – динамічно збільшує свою частку на ринку шляхом створення нових філій та представництв в Європі та Азії .
YATO – бренд орієнтований на професіоналів. Це добре видно за якістю продуктів. Під торговою маркою YATO продаються в першу чергу інструменти для СТО. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів з успіхом використовуються спеціалістами в багатьох областях. Виняткові довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Грузоподъемность | 1000 кг |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 305 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 815 м |
- Цена: 2 069 ₴

