![Брусок абразивний, алмазний, для заточування YATO : 150 х 50 х 4 мм, з грануляцією G400 [10/60], фото 1](https://images.prom.ua/4568525394_brusok-abrazivnij-almaznij.jpg)
Брусок абразивний, алмазний, для заточування YATO : 150 х 50 х 4 мм, з грануляцією G400 [10/60]
326 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-76086
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики та опис
-
-
Виробник
-
Країна виробникПольща
-
ТипБрусок
-
Тип профілюПрямокутний
-
Область застосуванняМідь, Латунь, Бронза, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Пластик, Метал
-
Алмазний точильний камінь YATO YT-76086, грануляція 400. Насип на стійкій сталевій пластині 150 х 50 х 4 мм. Застосовується для заточування інструментів і ножів, сухе або мокре заточування.
- матеріал сталь
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 4 мм |
| Длина | 150 мм |
| Зернистость | 400 |
| Материал | Алмаз |
| Область применения | Пластик, Латунь, Бронза, Сталь, Нержавеющая сталь, Закаленная сталь |
| Состояние | Новое |
| Тип | Брусок |
| Тип профиля | Прямоугольный |
| Ширина | 50 мм |
Информация для заказа
- Цена: 326 ₴

