![Ключ ріжково-накидний, кручений 90° з тріщаткою YATO : М= 14 x 192 мм, HRC 40-45, Cr-V [25/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568524337_klyuch-rizhkovo-nakidnij-kruchenij.jpg)
Ключ ріжково-накидний, кручений 90° з тріщаткою YATO : М= 14 x 192 мм, HRC 40-45, Cr-V [25/100]
216 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-01876
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключ ріжково-накидний, кручений 90° з тріщаткою YATO : М= 14 x 192 мм, HRC 40-45, Cr-V
Міцність, досконалість виконання, виняткова надійність, відмінні матеріали, сталь високої якості і технічні особливості продукції YATO (Польща) дозволяють з успіхом використовувати її у багатьох областях промисловості, у сфері обслуговування, будівництві та домашньому господарстві.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 14 мм |
| Размер min | 14 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 192 мм |
Информация для заказа
- Цена: 216 ₴

