![Перегородки для ящика YATO маленькі, 391 x 58 x 4 мм [24], фото 1](https://images.prom.ua/4568523362_peregorodki-dlya-yaschika.jpg)
Перегородки для ящика YATO маленькі, 391 x 58 x 4 мм [24]
133 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-0910
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Перегородки для ящика YATO маленькі, 391 x 58 x 4 мм
Перегородки оснащені чотирнадцятьма головками глибокими квадратом 1/2" виготовлені з інструментальної сталі. Незамінні в автомобільних майстернях та станціях технічного обслуговування автомобілів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ящик |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 4 мм |
| Длина | 391 мм |
| Ширина | 58 мм |
Информация для заказа
- Цена: 133 ₴

