![Ножиці для кабелю YATO : Ø=7 мм, l=210 мм [6/60], фото 1](https://images.prom.ua/4568523360_nozhitsi-dlya-kabelyu.jpg)
Ножиці для кабелю YATO : Ø=7 мм, l=210 мм [6/60]
253 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-1967
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
YATO YT-1967 холодковані кліщі для різання дроту з двокомпонентними кришками рукояток.
- матеріал CrV 50
- застосування електрика, різання мідних проводів, різання алюмінієвих проводів
- довжина 210 мм
- матеріал ручки ПВХ
- технологія виготовлення холоднокований
- функції різання дроту
- твердість щелепи 55-60 HRc
- оздоблення щелепи чорнений, полірований
- діаметр різання 7 мм
- твердість тіла 42-48 HRc
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Максимальный диаметр провода, троса | 7 мм |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 60 HRC |
| Тип инструмента | кабелерез |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диэлектрическое покрытие | Нет |
| Длина инструмента | 210 мм |
| Омедненный инструмент | Нет |
| Резка арматуры | Нет |
| Резка бронированного кабеля | Нет |
| Резка троса | Да |
Информация для заказа
- Цена: 253 ₴

