Каток для газону FLO 88720 (Польща)
Садовый каток полезен для выравнивания почвы, например, при укладке газона - сена или рулона, а также для упрочнения почвы (для брусчатки и т. Д.). Также используется в сезонном уходе за газоном.
Особенности 88720:
- стальная рама,
- удобная ручка,
- может быть заполнена сухим песком и камнем для дополнительного веса.
Технические характеристики 88720
| Производитель | FLO |
| Диаметр, см | 27 |
| Длина, см | 50 |
| Вес, кг | 7.3 |
FLO – Повна програма садових інструментів та електроінструментів. Широкий спектр інструментів під цим брендом складаються з майже всіх продуктів, необхідних в саду. Він розташований у середнього класу продуктів. Марка включає секатори, ножиці, пилки, сокири, програму води, садові електроінструменти, бензинові інструменти, лопати та граблі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Flo |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Диаметр | 270 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Камень |
| Сухой вес | 7.3 кг |
| Общие | |
| Ширина | 500 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 223 ₴

![Каток для газона FLO : Ø=27 см, L= 50 см, m= 7.3 кг [1], фото 1](https://images.prom.ua/4568523357_katok-dlya-gazona.jpg)
