![Гайковерт ударний пневматичний YATO : квадрат 1/2", F=1356 Nm [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568522337_gajkovert-udarnij-pnevmatichnij.jpg)
Гайковерт ударний пневматичний YATO : квадрат 1/2", F=1356 Nm [10]
10 050 ₴
- В наличии
- Код: YT-0953
- +380 (73) 606-74-38
Пневматичний гайковерт Yato з крутним моментом 1356 Нм, виготовлений з композитного лиття та дюралюмінію.
Ударний механізм TWIN HAMER гарантує ефективне відкручування та забезпечує виняткову довговічність.
Система СТАРТ-СТОП дозволяє скоротити час простою пристрою до мінімуму.
Інтегрований регулятор крутного моменту захищає від навантаження різьблення.
Мінімальний момент затягування близько 90 Нм
Мала вага - 2 кг
Найвища потужність у класі ключів 1/2" - 1356 Нм
Робочі значення, отримані при індивідуальних налаштуваннях:
814 Нм
1085 Нм
1356 Нм
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
пневматичний ключ
штуцер 1/4"
Інструкція з експлуатації
гарантійний талон
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ:
Розмір тримача інструменту: 1/2" (12,7 мм)
Тип ударного механізму: Подвійний молоток
Макс. робочий тиск: 0,63 МПа
Потік повітря: 153 л/хв
Обороти: 10000 хв⁻¹
Максимальний момент, що крутить: 1356 Нм
Розмір швидкого з'єднання: стандартний
Діаметр повітряного з'єднання - 1/4" (6.3 мм)
Діаметр шлангу подачі повітря (внутрішній) - 3/8" (10 мм)
Довжина: 193 мм
Матеріал корпусу: композит, дюралюміній
Перемикач напряму обертання: Так
Звуковий тиск: 93,7 ± 3,1 дБ(А)
Потужність звуку: 104,7 ± 3,1 дБ(А)
Вібрації: 4,4 ± 0,4 м/с²
Маса: 2 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 2.45 кг |
| Диаметр входного штуцера | 1/2" |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Максимальный крутящий момент | 1356 H*m |
| Рабочее давление | 6.3 бар |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип пневмогайковерта | Угловой ударный |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ударный режим | Да |
- Цена: 10 050 ₴

