![Струбцина кована з пластиковою ручкою YATO, l=250х80 мм [10/30], фото 1](https://images.prom.ua/4568495160_strubtsina-kovana-z.jpg)
Струбцина кована з пластиковою ручкою YATO, l=250х80 мм [10/30]
602 ₴
- В наличии
- Код: YT-6403
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Струбцина столярна YATO призначена для фіксації деталей при склеюванні або обробці виробів. Виготовлена зі сталі. Має пластикову ручку і гвинт з трапецеїдальної різьбленням.
ОСОБЛИВОСТІ СТРУБЦИНИ F-ОБРАЗНОЇ YT-6403
- Тип – F-подібна
- Змінні губки
- Ширина затиску – 250 мм
- Глибина затиску – 80 мм
- Матеріал – сталь
- Вага – 0.65 кг
- Швидке регулювання
- Затискач викуваний із суцільного шматка сталі.
- Натискний гвинт із трапецеїдальною різзю
-
Компанія YATO понад 20 років працює у сфері побутового та професійного інструменту. 2009 рік ознаменувався відкриттям преміумсегмента серед інструментів компанії — бренда YATO. У розвиток цього бренда компанія інвестувала кошти, інновації, найкращі досягнення маркетингу.
-
Сьогодні YATO — один із лідерів серед іноземних брендів професійного інструменту. Ручний інструмент Yato — це не новинка, а вже заслужив довіру за якість і помірну ціну ручний інструмент європейського рівня.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.65 кг |
| Выступ | 80 мм |
| Защита от проскальзывания | Да |
| Материал струбцины | Сталь |
| Механизм | Винтовой |
| Наличие "разгрузки" для кабеля | Нет |
| Наличие манипулятора | Нет |
| Наличие петли для "массы" | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | F-образная |
| Ширина зажима | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 602 ₴

