![Молоток слюсарний YATO : m=100 г, L=260 мм [12/120], фото 1](https://images.prom.ua/4568497278_molotok-slyusarnij-yato.jpg)
Молоток слюсарний YATO : m=100 г, L=260 мм [12/120]
127 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-4501
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
МОЛОТОК СЛЕСАРНЫЙ YATO YT-4501
ОСОБЕННОСТИ МОЛОТКА СЛЕСАРНОГО YATO YT-4501
- Призначений для забивання цвяхів, ручного згинання металевих листів, рихтування та інших столярно-слюсарних робіт
- Кована робоча зона молотка
- Дерев'яна лакована ручка — стійка до посидання та добре гасить вібрацію
- Вал під головкою закріплений металевою втулкою й додатково гумовим захисним кільцем
- Виконання відповідно до DIN 1041
ХАРАКТЕРИСТИКИ СЛІСАРНОГО ПЛОТКА YATO YT-4501
- Матеріал головки — сталь
- Довжина головки — 82 мм
- Ширина головки — 15 мм
- Матеріал руків'я — дерево
- Довжина — 260 мм
- Вага — 100 г
Компанія YATO понад 20 років працює у сфері побутового та професійного інструменту. 2009 рік ознаменувався відкриттям преміумсегмента серед інструментів компанії — бренда YATO. У розвиток цього бренда компанія інвестувала кошти, інновації, найкращі досягнення маркетингу.
Сьогодні YATO — один із лідерів серед іноземних брендів професійного інструменту. Ручний інструмент Yato — це не новинка, а вже заслужив довіру за якість і помірну ціну ручний інструмент європейського рівня.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.1 кг |
| Длина рукоятки | 260 мм |
| Длина ударного бойка | 82 мм |
| Материал ручки | дерево |
| Материал ударного бойка | сталь |
| Омедненный инструмент | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Молоток |
| Тип молотка | слесарный |
| Комплектация | |
| Прорезиненная рукоятка | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 127 ₴

