![Набір головок торцевих ударних YATO : подовжені, квадрат 3/4", M22-41 мм, L= 90 мм, 8 шт. [4], фото 1](https://images.prom.ua/4568519050_nabir-golovok-tortsevih.jpg)
Набір головок торцевих ударних YATO : подовжені, квадрат 3/4", M22-41 мм, L= 90 мм, 8 шт. [4]
6 405 ₴
- В наличии
- Код: YT-1155
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис
Набір ударних торцеві головок 3/4" 8 шт. YATO YT-1155 (Польща)
Технічні характеристики YT-1155
| Виробник | YATO |
| Квадрат | 3/4" |
| Кількість, шт | 8 |
| Матеріал | CrMo SCM-440 |
| Довжина, мм | 90 |
| Розмір, мм | 22, 24, 27, 30, 32, 36, 38, 41 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 3/4" |
| Розмір max | 41 мм |
| Розмір min | 22 мм |
| Кількість в наборі | 8 шт. |
| Стан | Новий |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 3/4" |
| Количество в наборе | 8 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 41 мм |
| Размер min | 22 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 6 405 ₴

