![Стіл для майстерні VOREL1 металевий 1700 х 600 х 840 мм, 6 шухляд, t= 0.8-1 мм [1], фото 1](https://images.prom.ua/4568518051_stil-dlya-majsterni.jpg)
Стіл для майстерні VOREL1 металевий 1700 х 600 х 840 мм, 6 шухляд, t= 0.8-1 мм [1]
27 983 ₴
- В наличии
- Код: 58456
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стіл для майстерні VOREL : 1700 х 600 х 840 мм, 6 шухляд, з лакованої бляхи t= 0.8-1 мм
Він дозволяє створити зручне робоче місце та безпечно зберігати інструменти.
- з листового металу з порошковим покриттям завтовшки 0,8-1 мм.
- міцна, надійна конструкція
- двері, що замикаються, посилені спеціальним профілем
- для самостійного складання
- 2 полиці
- фанерний верх 1700 х 600 х 20 мм
- 6 висувних ящиків на шарикопідшипниках із вантажопідйомністю до 15 кг.
- розміри: 1700 х 600 х 840 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 840 мм |
| Ширина | 1700 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Материал корпуса | Сталь |
| Тип мебели | Тумба станочная инструментальная |
| Глубина | 600 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса верстака | Сталь |
| Цвет фасада | Черный |
| Тип | Готовое оборудование |
| Тип опор | Ножки |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Максимальная нагрузка на выдвижной ящик | 15 кг |
| Комплектация стола | |
| Полка | 2 шт. |
| Выдвижной ящик | 6 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стола | |
| Толщина столешницы | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 27 983 ₴

