![Головка торцева YATO квадрат 1/2 "TORX" Т50, L= 55 мм [40/240], фото 1](https://images.prom.ua/4568513619_golovka-tortseva-yato.jpg)
Головка торцева YATO квадрат 1/2 "TORX" Т50, L= 55 мм [40/240]
70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-04316
- +380 (73) 606-74-38
Професійна головка зі вставкою, ключ типу TORX, розмір головки 1/2".
Хромована Насадка, виготовлена з нержавіючої сталі CrV6150, стрижень виготовлений із сталі AISI S2 і покритий шаром нікелю. Незамінний інструмент в гаражі або автосервісі.
Головка вставка TORX 1/2"Т50, L=55 мм YATO YT-04316
Тип: TORX
Квадрат: 1/2 "
Розмір: Т50
Довжина: 55 мм
Компанія YATO більше 20 років працює у сфері побутового та професійного інструменту. 2009 ознаменувався відкриттям преміум сегмента серед інструментів компанії - бренду YATO. У розвиток цього бренду компанія інвестувала кошти, інновації, найкращі досягнення маркетингу. Сьогодні YATO – один із лідерів серед іноземних брендів професійного інструменту. Ручний інструмент Yato - це не новинка, а ручний інструмент європейського рівня, що вже заслужив довіру за якість і помірну ціну.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/2" |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 50 мм |
| Размер min | 50 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
- Цена: 70 ₴

