![Вороток L - подібний YATO : CrV, квадрат 3/4", L= 600х100 мм [2/8/288], фото 1](https://images.prom.ua/4568512843_vorotok-l-.jpg)
Вороток L - подібний YATO : CrV, квадрат 3/4", L= 600х100 мм [2/8/288]
1 134 ₴
- В наличии
- Код: YT-13490
- +380 (73) 606-74-38
Вороток Г-подібний 3/4 "600 Х 100 мм YATO YT-13490 (Польща)
Технічні характеристики YT-13490
| Виробник | YATO |
| Квадрат | 3/4" |
| Розмір, мм | 600 х 100 |
| Матеріал | CrV |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
TOYA является одним из наиболее сильно развивающихся капитала групп в аппаратной и инструмента сегмента и один из немногих , который систематически – как в экономическом роста и кризисные годы – динамически увеличивает свою долю на рынке путем создания новых филиалов и представительств в Европе и Азии .
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина инструмента | 600 мм |
| Размер присоединительных головок | 3/4" |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 134 ₴

