![Головка торцева ударна 12-гранна YATO : квадрат 1", М= 85 мм, L= 102 мм [4], фото 1](https://images.prom.ua/4568511458_golovka-tortseva-udarna.jpg)
Головка торцева ударна 12-гранна YATO : квадрат 1", М= 85 мм, L= 102 мм [4]
3 449 ₴
- В наличии
- Код: YT-11998
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ударна головка для автомобільних маточок. Розмір приводу 1" (25 мм), розмір головки 85 мм. Виготовлений із хромомолібденової сталі. Ударна головка призначена для маточок вантажних автомобілів та інших машин.
Параметри
- Дванадцятикутний.
- Матеріал: ХромМо.
- Твердість: 38-45HRC.
- Використовується в основному для маточок автомобілів Ford Transit та Iveco Daily.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1" |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Двенадцатигранник |
| Размер max | 85 мм |
| Размер min | 85 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 3 449 ₴

