
Цвяхи оцинковані до бетону YATO : 3.5 х 50 мм, 3.5 х 70 мм, 106 шт. (DW)
109 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-36510
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цвяхи оцинковані для бетону YATO 3.5 Х 50 мм / 3.5 х 70 мм 106 шт.
Набір цвяхів із накаткою для бетону YATO YT-36510.
Виготовлений із якісних матеріалів. Широкий розмірний ряд забезпечує підбір елементів, що відповідають навантаженню, способу кріплення та поверхні, упакованих у валізи з розбірливим маркуванням. Призначені для кріплення опалубки до легкого бетону та цегли, а також для кріплення рейок, штукатурних стрічок і настінних покриттів до легкого бетону та цегли.
Цвяхи з накаткою для бетону: 3,5 x 50 мм (66 шт.), 3,5 x 70 мм (40 шт.)
Компанія YATO понад 20 років працює у сфері побутового та професійного інструменту. 2009 рік ознаменувався відкриттям преміумсегмента серед інструментів компанії — бренда YATO. У розвиток цього бренда компанія інвестувала кошти, інновації, найкращі досягнення маркетингу.
Сьогодні YATO — один із лідерів серед іноземних брендів професійного інструменту. Ручний інструмент Yato — це не новинка, а вже заслужив довіру за якість і помірну ціну ручний інструмент європейського рівня.
.
ХарактеристикиКількість, шт.]106
Матеріалоцинкована сталь
Габарити упаковки190x100x30 мм
Вага брутто525 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина цвяха | 50 мм |
| Діаметр головки | 3.5 мм |
| Діаметр стрижня цвяха | 3.5 мм |
| Матеріал цвяха | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴

