![Пила кільцева BI-METAL YATO : HSS M3, Ø= 95 мм [25/50], фото 1](https://images.prom.ua/4568509377_pila-kiltseva-bi-metal.jpg)
Пила кільцева BI-METAL YATO : HSS M3, Ø= 95 мм [25/50]
375 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-3343
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пила кольцевая биметаллическая, YT-3343
Пила кільцева бі-металева YATO YT-3343 HSS M3 95 мм
Пила кільцева біметалева YATO YT-3343 HSS M3 95 мм завдяки своїй формі ідеально підійде для створення круглих отворів на різних поверхнях. Виготовлена з якісного стійкого металу — може працювати з чорними та кольоровими металами, сталлю та іншими сплавами, зокрема з неіржавкою товщиною від 1 мм, пластиком і полімерним матеріалами, керамічною плиткою та гіпсокартоне, для дерева та похідних матеріалах тощо.
Біметалева пила YATO здатна витримувати високі навантаження, забезпечить більшу продуктивність, точність і якість, а також підвищену безпеку під час роботи. Допоможе швидко та легко створювати отвори діаметром 95 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 95 мм |
| Максимальный диаметр | 95 мм |
| Материал | Биметалл |
| Минимальный диаметр | 95 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коронка сверлильная |
| Тип сверления | Сухое |
Информация для заказа
- Цена: 375 ₴

