Мітчик VOREL М10 х 1.5 мм, l= 70 мм, набір 3 шт [25/100]
Характеристики та опис
-
-
Виробник
-
Країна виробникПольща
-
Довжина70 мм
-
СтанНовий
-
Ручні мітчики з 3-х частин, попередня нарізка, стрипер і фінішер. Виготовлений із високоякісної сталі. Призначений для нарізування метричної різьби в металі. Для наскрізних і глухих отворів.
Технічні характеристики 24370
| Виробник | VOREL |
| Розмір | М10 |
| Крок різьби, мм | 1.5 |
| Довжина, мм | 70 |
| Матеріал | сталь |
| Кількість, шт. | 3 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 70 мм |
| Диаметр | 10 мм |
| Шаг резьбы | 1.5 мм |
| Материал | Быстрорежущая сталь |
| Назначение | Машинно-ручной |
| Профиль нарезаемой резьбы | Метрический |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 720 ₴

![Мітчик VOREL М10 х 1.5 мм, l= 70 мм, набір 3 шт [25/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568499454_mitchik-vorel-m10.jpg)
