![Ключ ріжково - накидний VOREL, М 27 мм [15/60], фото 1](https://images.prom.ua/4568494714_klyuch-rizhkovo-.jpg)
Ключ ріжково - накидний VOREL, М 27 мм [15/60]
123 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 51270
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключ комбинированный 27мм, 51270
Ключ ріжково - накидний VOREL, М 27 мм Бренд Vorel Символ 51692 Серія GRD Матеріал CrV Обробка поверхні хромована, сатинована Довжина 310 мм Технологія виготовлення крапельне кування Розмір 27 мм Кут нахилу головки 15 ˚ Гайковий ключ Vorel 51692 з відкритим кінцем 27 мм, виготовлений з хром-ванадієвої сталі CrV. Кований, ідеально відкалібрований ключ. Сатиноване покриття мінімізує ковзання забрудненого маслом ключа. Шестигранний кінець накидного ключа, додатково вигнутий для полегшення маневрування ключем.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 27 мм |
| Размер min | 27 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 310 мм |
Информация для заказа
- Цена: 123 ₴

