![Насадка торцева магнітна 6-гранна YATO : HEX M13 x 48 мм, HEX Ø= 1/4" [Блістер] [100], фото 1](https://images.prom.ua/4568507397_nasadka-tortseva-magnitna.jpg)
Насадка торцева магнітна 6-гранна YATO : HEX M13 x 48 мм, HEX Ø= 1/4" [Блістер] [100]
47 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-1518
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Головка - біта YATO YT-1518 являє собою насадку для ручних інструментів, а саме воротки, тріскачки або механізовані інструменти, такі як гайковерт. Ця насадка підходить для демонтажу або монтажу різьбових з'єднань із зовнішнім профілем, такі як болти і гайки. Компанія YATO - лідер з виробництва інструментів і комплектуючих в Україні, який має широкий вибір, найкращу якість та доступну цінову політику. До складу комплектуючих входить хром-ванадієва сталь найкращої якості маркування CrV, за рахунок якої головки не деформуються при високо інтенсивному навантаженні під час роботи, продовжуючи термін служби на довгі роки.
Головка - біта YATO YT-1518 має конструкцію - з насадкою Hex, яка відмінно підійде для ремонту автомобілів і різноманітних збірних металевих конструкцій. Параметр робочого профілю насадки 13 мм, посадковий квадрат розміром 1/4 дюйма є найбільш популярним і широко використовується в повсякденній роботі майстра - професіонала і любителя. Дану головку можна назвати універсальною для роботи з відповідними деталями за розміром. При правильній експлуатації термін служби насадки може бути практично необмеженим.
Головка - біта YATO YT-1518 має конструкцію - з насадкою Hex, яка відмінно підійде для ремонту автомобілів і різноманітних збірних металевих конструкцій. Параметр робочого профілю насадки 13 мм, посадковий квадрат розміром 1/4 дюйма є найбільш популярним і широко використовується в повсякденній роботі майстра - професіонала і любителя. Дану головку можна назвати універсальною для роботи з відповідними деталями за розміром. При правильній експлуатації термін служби насадки може бути практично необмеженим.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/4" |
| Состояние | Новое |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Тип инструмента | торцевая головка |
| Количество в наборе | 1 шт. |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 13 мм |
| Размер min | 13 мм |
Информация для заказа
- Цена: 47 ₴

