
Свердло по дереву YATO : Ø12 x 100/60 мм, хвостовик- HEX 1/4", HSS 4241(DW)
168 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-33867
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло по дереву YATO : Ø12 x 100/60 мм, хвостовик- HEX 1/4", HSS 4241
Тип: Спіральна. Матеріал: Метал. Маркування свердла: HSS 4241. Діаметр свердла, мм: 12. Призначення: Дерево. Тип хвостовика: HEX (шестигранник). Довжина, мм: 100. Довжина робочої частини, мм: 60. Кількість, шт: 1. Упаковка: Блістер, кольоровий картон. Країна бренду: Польща. Країна виробництва: Польща. Артикул виробника: YT-33867.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 12 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип хвостовика | Шестигранный |
| Основные | |
| Набор | Нет |
| Назначение | По дереву |
| Тип | Сверло |
| Количество в наборе | 1 шт. |
| Общая длина | 60 мм |
| Длина рабочей части | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 168 ₴

