![Рубанок мережевий YATO; P= 810 Вт, платформа b= 82 мм, глиб. струг. - 0-3 мм [6], фото 1](https://images.prom.ua/4568502435_rubanok-merezhevij-yato.jpg)
Рубанок мережевий YATO; P= 810 Вт, платформа b= 82 мм, глиб. струг. - 0-3 мм [6]
2 415 ₴
- В наличии
- Код: YT-82141
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рубанок електромережевий YATO; P= 810 Вт, платформа b= 82 мм, глиб. струг. - 0-3 мм [6]
Компактний і ефективний електричний лобзик незамінний для деревообробки та пов'язаних з цим оздоблювальних робіт. Хороший баланс і ергономічний дизайн забезпечують зручність використання.
- Постійна швидкість: 16 500 об/хв.
- Ширина стругання 82 мм та глибина до 3 мм забезпечують великий вижим за одне робоче рух.
- Регулювання глибини стругання кожні 0,1 мм за допомогою ручки зі зручним доступом під час роботи.
- Максимальна глибина фальцювання 11 мм.
- Додаткова рукоятка підвищує комфорт користувача і точність стругання.
- V-подібний паз полегшує зняття фаски.
- Адаптований для роботи для правшів і лівшів.
- Обмежувач глибини строганияю.
- Гумовий кабель 3 м.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальная глубина строгания | 3 мм |
| Максимальное количество оборотов | 16500 об/мин |
| Максимальная ширина строгания | 82 мм |
| Потребляемая мощность | 810 Вт |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 415 ₴

