![Головка торцева ударна 6-гранна YATO : квадрат 3/4", М= 27 мм, L= 50 мм [16/64], фото 1](https://images.prom.ua/4568501524_golovka-tortseva-udarna.jpg)
Головка торцева ударна 6-гранна YATO : квадрат 3/4", М= 27 мм, L= 50 мм [16/64]
394 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-1077
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики та опис
-
-
Виробник
-
Країна виробникПольща
-
Тип інструментуТорцева голівка
-
Робочий профільШестигранник
-
Розмір max27 мм
-
Головка торцева ударна шестигранна 3/4" YT-1077 27 мм витримує граничні навантаження під час роботи з кріпильними з'єднаннями, має збільшену площу контакту. Спеціальна форма та точність розмірів не дають кріпленню заклинювати під час роботи.
Характеристики
- Матеріал: хромо-молібденова сталь CrMo СКМ-440
- Чистота поверхности: фосфатований
- Довжина: 50 мм
- Розмір тримача інструмента: 3/4" (19мм)
- Кількість граней: 6
- Робочий розмір головки: 27 мм
- Зовнішній діаметр головки: 42 мм
- Зовнішній діаметр тримача: 42 мм
- Відповідає всім чинним стандартам ISO і DIN.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 3/4" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 27 мм |
| Размер min | 27 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 394 ₴

