
Шланг ПХВ 1-шаров . загал. признач. харчовий (Food) з роб. тиск. 0,05МПа, Ø=8 мм, t=1,5мм, l=50м
1 614 ₴
- В наличии
- Код: 79V757
- +380 (73) 606-74-38
Опис
Шланг харчовий одношаровий Ø=8 мм/ L=50 м Polix 79V757 (Польща)
Шланг одношаровий, виготовлений з еластичного ПВХ на основі суспензійного полівінілхлориду, терафталата та інших компонентів. Призначений для формування пучків електропроводки, а також для подачі питної води, рідин, харчових речовин (не містять жиру), газів, порошків при робочому тиску не більше 0,05 МПа (при 23°С). Діапазон температур від -25 до +60°С.
Область застосування: Промисловість, сільське господарство, будівництво, шпалерне ремесло.
Особливості 79V757:
- Хороша еластичність.
- Стійкість до впливу кислот.
- Стійкість до низьких температур.
- Тривалий процес старіння.
- Стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
- Не містить кадмію або свинцю.
Технічні характеристики 79V757
| Виробник | Polix |
| Внутрішній діаметр, мм | 8 |
| Товщина шланга. мм | 1.5 |
| Довжина шлангу, м | 50 |
| Робочий тиск, МПа | 0,05 |
| Діапазон температур | -25 – +60°C |
POLIX є сімейною фірмою, яка існує з 1982 року. Її нинішнє правове стан – це товариство з обмеженою відповідальністю.
Місце, яке вибрали для ведення діяльності, – це Жуково, що знаходиться в 20 км від Гданська.
Еластичні вироби з ПВХ знаходять все більш всебічне застосування в різних сферах господарства, таких як широко розуміється промисловість, сільське господарство, садівництво і городництво, переробка, будівництво, виробництво меблів, а також у домашньому господарстві та різноманітних лабораторіях, і скрізь там ефективно конкурують гумові шланги.
Все изделия характеризуются длительным процессом старения, высокой эластичностью, как и устойчивостью к действию низких температур и ультрафиолетовому излучению, не содержат также кадмия и свинца, дружественны к окружающей среде и на 100% подлежат рециклингу.
Основной ассортимент POLIX – это шланги с внутренним диаметром от 1 мм до 38 мм, с толщиной стенок от 0,5 мм до 5 мм и коммерческой длины от 10 м до 50 м.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polix |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 8 мм |
| Длина | 50 м |
| Толщина стенки | 1.5 мм |
| Материал изделия | Поливинилхлорид |
| Тип изделия | Шланг |
| Область применения изделия | Пищевая промышленность |
| Рабочая среда | Вода |
| Количество слоев | 1 |
| Армированный шланг | Нет |
| Физические характеристики | |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. C |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. C |
- Цена: 1 614 ₴

