
Свердло фрезерувальне по металу YATO : HSS-TIN, Ø= 7 мм, l= 92 мм, HEX - 1/4"(DW)
79 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-44825
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
СВЕРЛО ФРЕЗЕРНЕ ПО МЕТАЛУ YATO YT-44825
Фрезерне свердло YATO YT-44825 виготовлене з високоякісної швидкорізальної сталі HSS 4241 з покриттям нітриду титану. Призначений для професійного використання, промислового застосування.
ОСОБЛИВОСТІ ФРЕЗЕРНОГО Свердла ПО МЕТАЛУ YATO YT-44825
- Сталь HSS дає змогу свердлити отвори в неіржавкій, кислотностійкій та конструкційній сталі, у кілька разів швидше
- Перехресне лезо "Split Point" з кутом 118° дає змогу свердлити без попереднього керування, а також великими діаметрами свердел, забезпечує ідеальне центрування
- Шліфована поверхня забезпечує чудову точність свердління
- Зроблено з одного шматка сталі, завдяки чому дуже міцне та надійне
- Тверде покриття 58-62 HRC з покриттям нітриду титану зберігає стійкість до пошкоджень і надходження, зберігаючи геометрію свердел
- Низька температура свердління і швидке відведення тепла не викликають плавлення цинку та подальшої корозії свердел
ХАРАКТЕРИСТИКИ СВЕРДЛА ПО МЕТАЛУ YATO YT-44825
- Діаметр — 7 мм
- Робоча довжина — 57 мм
- Загальна довжина — 92 мм
- Робочий матеріал — метал
- Тип хвостовика - HEX 1/4" (6.3 мм)
- Матеріал — HSS-TIN (швидка сталь HSS 4241 з титановим покриттям)
Компанія YATO понад 20 років працює у сфері побутового та професійного інструменту. 2009 рік ознаменувався відкриттям преміумсегмента серед інструментів компанії — бренда YATO. У розвиток цього бренда компанія інвестувала кошти, інновації, найкращі досягнення маркетингу.
Сьогодні YATO — один із лідерів серед іноземних брендів професійного інструменту. Ручний інструмент Yato — це не новинка, а вже заслужив довіру за якість і помірну ціну ручний інструмент європейського рівня.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина рабочей части | 57 мм |
| Диаметр | 7 мм |
| Общая длина | 92 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | По металлу |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | Шестигранный |
Информация для заказа
- Цена: 79 ₴

