СТРУБЦИНА F-ОБРАЗНАЯ YATO YT-6452
Струбцина столярна YATO призначена для фіксації деталей під час склеювання або оброблення виробів. Виготовлена зі сталі. Ручка покрита м'яким матеріалом, що забезпечує якісну затяжку матеріалу.
ОСОБЛИВОСТІ CТРУБЦІНИ F-БРАЗНОЇ YT-6452
- Тип — F-подібна
- Змінні губки
- Ширина затискача — 1000 мм
- Глибина затискача — 120 мм
- Матеріал — сталь
- Вага — 2.8 кг.
Столярна струбцина типу F. Толстовка, стійка рейка, посилена додатковими ребрами жорсткості. Кронштейни з посиленим профілем, гвинт зі спеціальною різзю. Притискна пластина, встановлена на шаровому шарнірі, легко адаптується до поверхні, а м'які пластикові кришки захищають матеріал, що стискається. Ручка з м'яким пластиковим покриттям дає змогу міцно затискати матеріал.
-
Компанія YATO понад 20 років працює у сфері побутового та професійного інструменту. 2009 рік ознаменувався відкриттям преміумсегмента серед інструментів компанії — бренда YATO. У розвиток цього бренда компанія інвестувала кошти, інновації, найкращі досягнення маркетингу.
-
Сьогодні YATO — один із лідерів серед іноземних брендів професійного інструменту. Ручний інструмент Yato — це не новинка, а вже заслужив довіру за якість і помірну ціну ручний інструмент європейського рівня.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 2.8 кг |
| Выступ | 120 мм |
| Защита от проскальзывания | Да |
| Материал струбцины | Сталь |
| Механизм | Винтовой |
| Наличие "разгрузки" для кабеля | Нет |
| Наличие манипулятора | Нет |
| Наличие петли для "массы" | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | F-образная |
| Ширина зажима | 1000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 032 ₴

![Струбцина YATO : h= 120 мм, L= 1000 мм [6], фото 1](https://images.prom.ua/4568494563_strubtsina-yato-.jpg)
