Електричний гриль LUND призначений для приготування м'яса, риби і овочів. Пластина з 2 типами нагрівальної поверхні - плоскою та жолобкової - дозволяє підлаштувати її під тип підсмажених продуктів. Додатковою перевагою є можливість розібрати основу і поставити її, наприклад, на кухонну стільницю. До складу гриля входить, серед іншого, червоний термометр, піддон піддон для аксесуарів.
Опис 67420:
- антипригарне покриття легко чиститься;
- можливість зняти тарілку і промити її під проточною водою;
- два типи плити - половина тарілки плоска, половина з жолобками. У центрі канал, полегшує наливу жиру в піддон для крапель;
- плавне регулювання температури;
- термоізольована ручка для перенесення мангалу;
- можливість використання як на кухні, так і на балконі, на терасі;
- закрита кришка з термометром;
- ящики для аксесуарів, спецій і напоїв;
- сталь, висувний піддон для змащування жиру;
- стабільна конструкція;
- можливість обертати ґрати щодо рукоятки;
- вище край полегшує підтримання чистоти навколо гриля;
- можливість використання гриля як на столі, так і поза ним (наприклад, на кухонному столі);
- колір: сріблястий / чорний.
Переваги:
- якість роботи - дуже висока потужність 2400 Вт і відмінна теплопровідність прискорять процес приготування на грилі. Плита швидко нагріється
- розмір гриля - чаша для гриля розміром 47 х 34 см дозволить вам готувати велику кількість їжі одночасно
- 2 види чаш - ви можете вибрати поверхня для смаження страви. Половина плити рифлена, половина - плоска
- зовнішній вигляд - класичний чорний колір підходить для кожної кухні й саду
- якість виготовлення - нержавіюча сталь і емаль, стійкі до високих температур, гарантують багаторічне використання
Технічні характеристики 67420
| Виробник | LUND |
| Потужність | 2000-2400 Вт, 220-240 В, 50/60 Гц |
| Розмір тарілки, см | 47х34 |
| Висота решітки, см | 82 |
| Висота гриля, см | 100 |
| Трос, м | 2.8 |
LUND – Широкий асортимент електроінструменту.
Лінія бренду LUND продукції включає:
- перфоратори,
- кутові шліфувальні машини,
- багатофункціональні шліфувальні машини ,
- поліровка,
- лобзик,
- циркулярні пили,
- теплові гармати,
- занурювальні насоси та багато іншого.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lund |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант установки | Напольный |
| Потребляемая мощность | 2400 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип прибора | Электрический гриль-барбекю |
| Габаритные размеры гриля | |
| Вес | 8.2 кг |
| Высота | 1000 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Прорезиненные ножки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Встроенный термометр | Не предусмотрен |
| Комплектация вертелом | Есть |
| Комплектация крышкой | Есть |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Форма | Овальная |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 6 996 ₴

![Гриль мережевий LUND 2400 Вт, 230 V [1], фото 1](https://images.prom.ua/4568493175_gril-merezhevij-lund.jpg)
