![Ключ ріжково накидний YATO : CrV, М= 15 мм, L= 200 мм [10/50/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568492328_klyuch-rizhkovo-nakidnij.jpg)
Ключ ріжково накидний YATO : CrV, М= 15 мм, L= 200 мм [10/50/100]
118 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-0344
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключ ріжковий YATO: CrV, 15 мм
Призначений для роботи з автомобілями, вело та мото технікою. Інструменти виготовлені відповідно до стандартів DIN та ISO і тому здатні працювати з підвищеними навантаженнями.
- Виготовлений з високоякісної хром-ванадієвої сталі
- Кут вигину головки ключа 15˚
- Матове покриття з хромованим поліруванням забезпечує чудовий захист від корозії.
- Надійність та тривалий термін служби
- Відповідає стандартам ANSI та DIN
- Професійний інструмент
Габаритні розміри:
- L = 200 mm
- B = 32.8 mm
- D = 22.8 mm
- S1 = 6.2 mm
- S2 = 8.5 mm
Компанія YATO більше 20 років працює в сфері побутового і професійного інструменту. 2009 рік ознаменувався відкриттям преміум сегменту серед інструментів компанії - бренду YATO. У розвиток цього бренду компанія інвестувала кошти, інновації, кращі досягнення маркетингу.
Сьогодні YATO - один з лідерів серед іноземних брендів професійного інструменту. Ручний інструмент Yato - це не новинка, а вже заслужив довіру за якість і помірну ціну ручний інструмент європейського рівня.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 15 мм |
| Размер min | 15 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 118 ₴

