![Ножиці звичайні для присадибних робіт FLO : леза l= 50 мм; L= 170 мм [12/120], фото 1](https://images.prom.ua/4568490957_nozhitsi-zvichajni-dlya.jpg)
Ножиці звичайні для присадибних робіт FLO : леза l= 50 мм; L= 170 мм [12/120]
94 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 99180
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ножиці звичайні для присадибних робіт FLO : леза l= 50 мм; L= 170 мм [12/120]
Ножиці FLO-99180 з профільованим, закругленим лезом, ідеально підходять для обрізання гілок, укорочування сухих частин рослин, квітконосів, коренів; дозволяють точно зрізати як тверді, і делікатні частини рослин; ергономічні рукоятки забезпечують зручність роботи та надійне захоплення навіть мокрими руками.
- застосування зрізання квітів і трав
- довжина 170 мм
- матеріал ручки ПП
- матеріал леза залізний сплав
- оздоблення леза почорнілий
- тип леза округлий
- довжина леза 50 мм
- діаметр різання 15 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Flo |
| Страна производитель | Польша |
| Длина лезвия | 50 мм |
| Общая длина | 170 мм |
| Максимальный диаметр реза | 15 мм |
| Материал рукоятки | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые ножницы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
Информация для заказа
- Цена: 94 ₴

